KSIĄŻKA

Książka Magia porwania Magdaleny Madoń –  powieść YA fantasy - LOGO
Okładka książki Magia porwania Magdaleny Madoń
Tytuł: Magia porwania

Autor:
Magdalena Madoń

Gatunek:
powieść - YA fantasy

Oprawa:
miękka

Ilość stron:
144

Wymiary:
125 x 195 mm

ISBN:
978-83-66533-04-2

Data wydania:
14 czerwca 2021 r.

Wydawca: Wydawnictwo AlterNatywne


Czternastoletnia Karina Mruczek boryka się ze standardowymi problemami młodzieńczego wieku. Koledzy za nią nie przepadają, w nauce osiąga przeciętne wyniki, a zapracowani rodzice nie zawsze ją rozumieją.

Przełomem może okazać się konkurs z biologii, przy okazji którego główna bohaterka odkrywa, czym jest prawdziwa przyjaźń.

Gdy wszystko zdaje się w końcu układać, wypadek przerywa dobrą passę w życiu dziewczyny. Potem rzeczywistość staje się jeszcze bardziej tajemnicza... Karina zostaje uprowadzona do niesamowitej i mrocznej krainy.

„Magia porwania” to historia o dorastaniu, o trudnościach, jakie mogą spotkać każdego młodego człowieka, połączona z klasyczną opowieścią fantasy, gdzie magia jest wszechobecna. Każdy ze światów – magiczny czy nie – ma swoje zalety i wady, a uczenie się życia i wzrastanie do dorosłości nigdzie nie jest łatwe. Tę książkę powinien przeczytać każdy nastolatek.Fragmenty i cytaty z książki Magia porwania Magdaleny MadońKsiążka Magia porwania Magdaleny Madoń – wizualizacja
Zamów książkę Magia porwania Magdaleny Madoń – księgarnie i sklepy

Recenzje, opinie i oceny o książce Magia porwania Magdaleny Madoń